Přidejte se k mým spokojeným klientům. Začněte #WorkWithZicha a posuňte svůj marketing na jiný level!

Ladislav Torčík, CEO at

        Nanosilver®

Když jsme se viděli porve...v kavárně "Muzeum" na Václaváku, psal se rok 2014 a absolutně jsem  netušil, že naše spolupráve potrvá až do dnešních dní. Letos to bude již šestý rok.

Tomáš Pětivoký, CEO at Dine4Fit®

Ondřej nám spravuje GoogleAds kampaně na aplikace Android a IOS které jsou založené na strojovém učení. Kampaně cílíme převážně na Rusko a republiky bývalého SSSR. Nejnovější možnosti v PPC máme aplikovány dříve, než se o nich někde dočtu.

google-play-badge.png
apple-app-store.png

Alena Repina, CEO at

Draw Planet®

S Ondřejem spolupracujeme 6 let, vlastně od vzniku Draw Planet. Jsme mu moc vděčni za jeho pomoc. Neustále přichazi s novinkami, které vždy zafungují.

Jan Petr, CEO at VitalVibe®

Ondřej nám spravuje AdWords, Sklik i Facebook. Naše spolupráce trvá druhým rokem a všechny tři účty se někam posouvají. Oceňuji zejména novinky a pokročilé nastavení v účtech jako např. remarketing, video kampaně a video remarketing. Jednou za měsíc si zavoláme přes Skype a probereme, co se v účtu odehrálo a na čem se bude pracovat následující měsíc.

Alex Ilyash, CEO at Eurotrips®

Naše cestovní kancelář se specializuje na zájezdy po zemích EU. Ondřej přesně zacílil na naši cílovou skupinu mladých lidí se zájmem o netradiční cestování a již během prvního měsíce se nám díky AdWords naplnil celý další autobus mladých lidí. Takže Ondřeje jednoznačně doporučuji.

Vašek Raiser, CEO Biovara®

Spolupráce s Ondřejem na nastavení AdWords a Sklik reklamy pro naši firmu se zdravou výživou dopadla výborně. Spolupracujeme již více než rok. Rychlá a efektivní komunikace, stejně tak i samotné nastavení kampaní včetně různých seznamů remarketingu. Velmi ochotný a zároveň profesionální přístup.

Tomáš Pospíšil, Digital Marketing Manager at Memsource®

Díky Ondřejovým zkušenostem nám v Memsource Google Ads kampaně přinesly nové leady. Během spolupráce nám pomohl vytvořit novou strukturu kampaní, lépe kampaně cílit a lokalizovat je do japonštiny. Na Ondřejovi oceňuji flexibilitu, komunikaci a odborné rady.

Erop Rezimov, CEO at FitKitchen®

Naše firma se se specializuje na rozvoz vyvážené a zdravé stravy v balíčkách pro klienty v Praze. Po aplikovaných změnách a doporučení z auditu, který pan Zícha provedl pro naší firmu  se nám zvedl konverzní poměr o neuvěřitelných 5% hlavně díky úpravě RLSA a DSA kampaní již první měsíc. CTR se zvedla více než o polovinu, procento zobrazení reklam na první pozici se zvedlo o 7% při stejné investici jako předešlý měsíc.

Jinny Nguyen, CEO MasakROI®

Naše reklamní agentura pravidelně využívá služeb auditu jednou za rok pro klienty na kterých nám opravdu hodně záleží a které si chceme udržet. Audit od Ondry má určitě smysl, hlavu a patu a musím říct, že zatím vždy přinesl extrémní přínos.

© 2018 by ONDREJ ZICHA, created in Da Nang, Vietnam 🇻🇳