ŠKOLENÍ REMARKETINGU online

JAK MÁ VYPADAT SPRÁVNÉ NASTAVENÍ RETENČNÍHO PROCESU?

ZAMĚŘÍME SE NA REMARKETING V GOOGLE ADS A SKLIKU A VŠE SI VYSVĚTLÍME!

_

Na konkrétních e-shopech si ukážeme, jak může vypadat struktura remarketingových kampaní.

 

Cílení na užvatele, který již před nějakou dobou navštívil váš  web funguje na 95% lépe než ostatní

cílení. Funguje vám ale na 100%? Využíváte remarketing naplno? Máte promyšlenou remarketingovou strategii a pracujete se všemi typy návštěvníků a využíváte všechny typy reklmy? Testujete a vyhodnocujete? Máte dobře vyloučená publika? Používáte RLSA či videoremarketing? Dokážete efektivně pracovat s časem?

 

Přijďte na školení remarketingu! Dostanete hodně know-how, ukázky jak remarketing nastavovat a čeho se naopak vyvarovat. Tipy a příděl inspirace pro vaše  kampaně. 

Lektoři

"Přes 90% účtů které vidím při auditech má remarketing nastavený vyloženě špatně. Je to smutné, protože remarketing dokáže přinést opravdu jedny z nejlevnějších konverzí vůbec. Často klient věnuje pozornost jiným kampaním, než aby věnoval pozornost remarketingu. Na workshopu se snažím, aby klient pochopil důležitost remarketingových kampaní a věnoval jim 80% času místo 20% (známe Paretovo pravidlo 80/20) Když to pochopí, tak má obvykle vyhráno"

ONDŘEJ ZÍCHA, Freelancer, Performance Specialist, Google Partner, Shoptet Partner

  • LinkedIn - Gray Circle

"Pokud má klient omezený budget, který může investovat do reklamy, tak úplně to první na co by se měl zaměřit by měl být remarketing. Přivede mu to poměrně snadno levné konverze"

JAN ZÍCHA, Senior Performance Specialist at ACOMWARE, Google Partner

  • LinkedIn - Gray Circle
KTERÝ DONUT SI KOČKA NAKONEC VYBERE?

Vybere si ten, který si zapamatuje nejlépe. Je to podobné jako když máte eshop. Uživatel navštíví 6 eshopů a na každém z nich se podívá na svůj "dream" produkt. Z toho 4 weby budou mít v účtu nastaven remarketing, tak si uživatel pravděpodobně vybere produkt u nich. Obvykle pak zvítězí ten, kdo má více promakanější retenční proces a uživatele nějak zaujme, neotravuje ho a dá mu pocit, že musí nakoupit právě u něho. Cena produktu nemusí hrát roli.

CO SE NA ŠKOLENÍ BUDE PROBÍRAT?

Strategie remarketingu — jak využít remarketing nejen pár dní po návštěvě, ale především pro retenci a jak přemýšlet nad remarketingovou strategií. Nakreslíme si strukturu remarketingu. Na konkrétních eshopech si ukážeme, jak by mohla vypadat struktura remarketingových kampaní. Přesně to pak můžete použít pro váš eshop či web.

RLSA (remarketing list of search ads) — aneb remarketing ve vyhledávání. Jak snížit šanci konkurence, že vám ukradne zákazníka z vyhledávání? Jak být přednostně zobrazován ve vyhledávání za menší cenu?  Jak odlišit reklamu pro stávající návštěvníky a nové uživatele, jak využít další klíčová slova v kombinaci s remarketingem a další know how jak používat RLSA. Jak zkombinovat RLSA a DSA?

Ukážeme si, jak využít remarketing na YouTube

Řekneme si něco o tom, jak pracovat s dynamickým remarketingem a kdy ho radši vůbec nepoužívat.

Remarketingové texty a banery — jaké jsou možnosti odlišení reklam v remarketingu od ostatních reklam v účtu?

Jak pracovat s publiky podobných uživatelů a co je to konverzní automatizace. Jak a kde využít publika podle záměru (custom audience)

Jak remarketing  vyhodnocovat — jak přistupovat k remarketingovým číslům?

Jak mít remarketing co možná nejrelevantnější? Jak cílit na ty správné lidi, koho vyloučit z remarketingových kampaní, jak pracovat s remarketingem v čase?

  Jinny Nguyenová

             PA specialist

       Freelancer®

Spravuji Google Ads a Sklik kampaně pro své klienty a důležitost remarketingových kampaní si plně uvědomuji. Jsou opravdu klíčové. Proto jsem zašla na školení ze kterého jsem si odnesla utvrzení v tom co už vím a pak také nové know-how zejména co se struktury kampaní pro remarketing týče.

Nikola Slováková

Managerka systému kvality služeb ve společnosti CzechTourism®

Samotné školení bylo pro všech 15 lidí z CzechTurism® velmi přínosné - pan Zícha nám předal své praktické zkušenosti a ochotně zodpověděl jakýkoli dotaz. Měli jsme možnost si školení sami vyzkoušet na fiktivní kampani, což nám všem velmi pomohlo. Školení s panem Zíchou rozhodně doporučuji.

Alžběta Brabcová , CEO at

Noticam®

Dala jsem výpověď v práci a rozjela jsem svůj vlastní eshop. Nejdříve jedem, pak dva a teď už celkem čtyři. Měla jsem to štěstí, že jsem náhodou narazila na toto školení jinak by se mů první eshop asi brzy zkrachoval. Objednávky přes remarketingové kampaně mě totiž dělají cca 60% všech objednávek uskutečněných online.

"Zero to profesional remarketing specialist"

Online formou, Google meet, Zoom, Skype, atd.

cca 10h. Garance vracení peněz v případě nespokojenosti.

Pokud máš ke školení více otázek, tak nás neváhej kontaktovat na emailu ppc.kampane.efektivně@gmail.com kde se můžeš také registrovat. Klidně můžeme na školení probrat remarketingovou strategii pro konkrétní váš eshop

Pokud nemáte na školení čas, tak by vás možná zajímal mentoring, kde vše můžeme probrat online přes Skype. Nebo můžete jen využít jednorázovou konzultaci. Těším se, že se uvídme.

© 2018 by ONDREJ ZICHA, created in Da Nang, Vietnam 🇻🇳